Курси С# онлайн уроки

Курси програмування C#

Курси програмування на C# передбачають отримання практичних навиків розробки проектів на C#. Курси з програмування C#, онлайн уроки по С#, ведуть фахівці, які мають практичний досвід розробки програмних продуктів. Курси по C# розраховані на початківців та фахівців, які вже мають досвід програмування.

Онлайн курси з програмування на С# передбачають отримання навиків програмування в середовищі .NET Framework. C# - це об'єктно-орієнтована мова програмування, створена Microsoft, яка грунтується на використанні середовища .NET Framework. C# успадкувала синтаксис мов сімейства C і близька до інших популярних мов, таких як C ++ та Java. Перша версія була випущена у 2002 році. Остання версія C# 8 вийшла у вересні 2019 року.

Курси C# онлайн, вартість

Вартість онлайн курсів C# становить 450 грн за індивідуальне заняття з викладачем. Також ви можете замовити навчальні курси по програмуванню на С++, JavaScript, Java, Python, ASP.NET, уточнити, як створити сайт "під ключ" та які програмні продукти використовуються при розробці сайтів та інформаційних систем.

Мова програмування C#

Мова програмування C# (Сі-шарп) розроблена Андерсом Гейлсбергом, Скотом Вілтамутом та Пітером Гольде. Одна із найбільш популярних мов програмування у світі. C# - об'єктно-орієнтована мова програмування з безпечною системою типізації для платформи .NET. Вивчення мови програмування C# буде вдалим вибором для початківців, вона відносно проста та зрозуміла. Закінчення навчальних курсів по С# та опанування основних азів мови дозволить створювати вебдодатки. На C# можна створювати динамічні сторінки, розробляти вебсайти "під ключ", компоненти доступу до баз даних, розробляти сайти інтернет-магазинів, десктопні та клієнтські програми і їх компоненти, служби XML. C# використовувалась при написанні популярних програм та додатків: Microsoft Visual Studio, Windows Installer XML, Paint.NET, Pinta та інших.

Для чого використовується C#

C# використовується для розробки:

  • desctop застосувань;
  • веб-застосувань;
  • веб-сервісів;
  • веб-сайтів;
  • мобільних застосувань;
  • ігр;
  • застосувань для роботи з базами даних;
  • та багато-багато іншого!