Розробка сайтів в Києві, Одесі

Фірма ЛРІС пропонує створити сайт недорого в Одесі, надати повний комплекс послуг по розробці сайтів у Києві, Одесі та інших містах України: у нас можна замовити і створити web-сайт під ключ, наповнити необхідною інформацією відповідно до потреб Вашої організації, розробити індивідуальний дизайн сайту, підібрати ім'я, розмістити на сервері, зареєструвати в пошукових системах.

 • Інформаційні системи для задач в сфері готельного бізнесу

  Типове технічне завдання опис фунціональності для адміністративної та клієнтської частини, засобів реалізації та підключення анімації, 3D панорам, фотогалереї, карт Гугла, роботи з замовленнями та бронювання номерів.
  Можливе підключення систем online оплати замовлення, ведення обліку замовлень в режимі online, синхронізації з системами бугалтерського обліку на локальній машині клієнта, переклад тексту на російську, українську, англійську мови. Здійснюється контекстна оптимізація сайту (SEO), хостинг на сервері провайдера, реєстрація в основних пошукових системах. Клієнтська частина адаптована для відображення інформації на мобільних пристроях.

 • Інформаційне наповнення, супроводження та підтримка. Фото та 3D візуалізація

  Надаємо послуги з супроводу інформаційних систем і проектів, інформаційному наповненні веб сайтів унікальним матеріалом, здійснюємо 3D візуалізацію (3Д віртуальні тури та панорами) і фотоз'йомку номерів готелів та баз відпочинку.

 • Індивідуальні та корпоративні веб сайти, інтернет-магазини, портали

  Основні функціональні можливості клієнтської частини:
  відображення інформації про постачальників, бренди, категорії, моделі товару; пошук товару за категоріями, брендами, моделями, ціною, ключовими словами; підтримка режимів: акції, новий товар, top-десятка продажів; підтримка банерів; корзина, засоби формування замовлення з сайту та обробки його менеджером; стрічка новин (RSS); пошук, переклад, обробка тексту про постачальників і продукції, формування і публікація статтей; локалізація ресурсів на українську, російську, англійську, німецьку мови.
  Клієнтська частина адаптована для відображення інформації на мобільних телефонах та планшетах.

 • Розробка адміністративної частини сайту

  Аутентифікація і авторизація користувачів на основі ролей; ведення даних про постачальників, бренди, категорії, моделі товару; ведення даних про акції, новий товар, top-десятку товарів, банери; ведення службової інформації; обробка замовлень покупця; формування xml-файлу для пошукових систем.

Фірма ЛРІС пропонує створити недорогий сайт візитівку, корпоративний сайт, повнофункціональний інтернет-магазин у Києві, Одесі, що складається з клієнтської і адміністративної частини.
Web-сторінки клієнтської частини адаптовані для відображення інформації в Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, мобільних пристроях і реєструються в основних пошукових серверах. Здійснюється контекстна оптимізація сайту (SEO)

Наші фахівці зможуть створити сайт недорого в Києві: проконсультувати і підібрати потрібний варіант проекту, підібрати ім'я веб сайту, наповнити унікальним матеріалом, розмістити на сервері, надати послуги з супроводу сайту або надати права на самостійне управління сайтом.

 • Хостинг, підбір та реєстрація доменних імен

  Фірма ЛРІС виконує комплекс послуг по створенню і підтримці сайту в Одесі, Києві та інших містах України:
  Реєстрація та купівля доменного імені; підбір провайдера для розміщення сайту; первинне наповнення сайту інформацією; реєстрація сайту в основних пошукових системах; інформаційне наповнення веб сайтів; пошукова оптимізація сайту; підтримка сайту.

 • SEO оптимізація, банерна і контекстна реклама

  Пошукова оптимізація сайтів, SEO-копірайтинг, інформаційна підтримка та оновлення веб сайту, аналіз і правка змісту, аналіз програмної реалізації сайту, реєстрація в пошукових системах і соціальних мережах.
  Пропонуємо розміщення контекстної реклами в Google. Підбір ключових слів, прорахунок ціни за клік, налаштування реклами в Google, статистика.